Sme rodinná firma pôsobiaca v oblasti okrasnej škôlky už vyše 10 rokov
fotogaléria

Výstava bonsajov 13.-14.máj 2016

Chceme sa poďakovať členom Bonsaj klubu Prievidza za úžasnú prístup, japonskú atmosféru, ktorú priniesli do nášho záhradného centra. Počas výstavy strihali, tvarovali rôzne stromy, z ktorých vznikli vaše bonsaje. Teší nás váš záujem a rok sa vidíme znova.

Vianočný deň - 10.12.2015

Počas jednej soboty adventu ste mohli u nás zažiť originálnu vianočnú atmosféru. Pripravili sme pre vás ukážku zdobenia medovníkov, pečenia oblátok, predaj medu, propolisu, keramiky a exkluzívnych vianočných stromčekov. Zároveň prebiehal Vianočný bazár organizovaný Archa, n.o, kde sa predávali "nepotrebné veci" na potrebný účel na podporu DSS-Archa. Úspech mali aj tvorivé dielne, kde ste si sami mohli vytvoriť svoju vianočnú dekoráciu. Ďakujeme, že ste k nám zavítali a nechali sa naladiť na vianočnú nôtu. Veríme, že sa vidíme či už cez rok alebo na Vianočnom dni 10.decembra 2016.

Jeseň v záhrade 25.10.2015

Azda najvydarenejšou a vašou najobľúbenejšou akciou sa stala Jeseň v záhrade. Počasie nám vyšlo na jednotku, ovečky poslúchali a koník Enrique s radosťou povozil tých najmenších (niekedy aj postarších ;). Súťaž o najkrajšie vyrezanú tekvičku mala úspech a spolu bolo vyrezaných 85 originálnych kúskov. Deťúrence sa mohli vyblázniť na skákacom hrade a dospelí, zatiaľ, ochutnať varené vínko, či opiecť špekáčky. V kaviarni prebiehala pod vedením Ing. Pavla Žatka odborná prednáška o ovocných stromoch spojená s ochutnávku jabĺk. Počas dňa ste si mohli zakúpiť kvalitné ovocné šťavy od firmy Mountberry, med zo Salieri farmy. Tešíme sa,že akcia mala úspech a tento rok je naplánovaná na sobotu 22.10.2016.